KONST / Litografier / Färglitografi 10548157
*
nr 1054 8157
Knut Swane
(f. 1951), Norge
Färglitografi, Knut Swane (f. 1951), signerad, 1984, Ea-upplaga, 5/15, bladets mått: 60x89
Knut Swane, svensk bildkonstnär född 1951.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 september 2016
kl 19:55:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/8 19:38:20
1
Vinnande bud
1/9 21:12:30
2
700 kr
1/9 21:12:30
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga europa europeisk färglitografi grafik knut swane litografi litografier litografiskt blad norden nordeuropa norge norsk skandinavisk
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:28
*
Knut Swane
Knut Swane, svensk bildkonstnär född 1951.
Läs om budbetjänten
nr 1054 8157
Knut Swane
(f. 1951), Norge
Färglitografi, Knut Swane (f. 1951), signerad, 1984, Ea-upplaga, 5/15, bladets mått: 60x89
Knut Swane, svensk bildkonstnär född 1951.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 september 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/8 19:38:20 | 1 | Vinnande bud |
1/9 21:12:30 | 2 | 700 kr |
1/9 21:12:30 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga europa europeisk färglitografi grafik knut swane litografi litografier litografiskt blad norden nordeuropa norge norsk skandinavisk
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:28